Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/denizweb/public_html/service.php on line 23
İnfluencer Marketing Turkey | Deniz Web Ajans | İzmir Dijital Medya Ajansı | Prodüksiyon | SEO | WEB
img

“İnfluencer Marketing”

Influencer, insan davranışlarının yönlendirilmesine etkili kişilere verilen genel bir tanımdır. Günümüzde özellikle sosyal medya mecraları üzerinden belirli bir popülerliğe sahip olanlar influencer olarak çok geniş bir hedef kitleye sahip olmaktadır.

 

Influencer marketing ise bu noktada hedef kitleyi etkileme gücü bulunan influencerler aracılığı ile belirli bir marka ve ürüne yönelik pazarlama stratejisinin belirlenmesini içerir.

 

Bir pazarlama stratejisi olarak markalar, pazarın tamına değil ilgili influencer’ın hitap ettiği kitleye yönelik pazarlama aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.

 

Deniz Web Ajans olarak rakiplerinizden ayrılmak ve marka bilinirliğinizi arttırmak için uzman kadromuz ile siz müşterilerimize en etkili influencer marketin hizmeti vermekteyiz.

Deniz Web Ajans

Diğer Hizmetler

Dijital ortamda var olabilmek ve hizmetlerinizin herkes tarafından bilinirliliğini artırmak ister misiniz? Siz de dijital dünyada var olmak istiyor ama bu sorulara cevap verecek ve süreci doğru yönetecek bir ajans arıyorsanız bizimle iletişime geçin!